logo KONYTECH

Hledáme spolupracovníky

Prodejce reklamy na gsm4U.cz

    Internetový magazín www.gsm4U.cz byl spuštěn již v roce 2000 a od té doby jsme zveřejnili již přes 2.100 článků.
     Dle měření mezinárodní auditorské firmy Taylor Nelson Sofres (iAudit od října 2002) denně navštěvuje www.gsm4U.cz v průměru přes 1.160 unikátních čtenářů a měsíčně přes 35 tisíc unikátních návštěvníků, kteří u nás měsíčně stráví téměř 2.400 minut a shlédnou denně přes 11 tisíc našich stránek. S touto návštěvností si již po léta udržujeme svou třetí pozici mezi všemi denně publikujícími mobilními magazíny (za dvěma většími konkurenty patřícími zahraničním vlastníkům) na českém Internetu.
     Sociodemografický profil našich návštěvníků zjišťuje od srpna 2004 dotazníkovým způsobem nezávislý výzkum Netmonitor společnosti UNITED INTERACTIVE.


    Jste-li z Prahy, nebo zde většinu roku pobýváte, umíte-li pracovat naplno a samostatně, máte-li komunikační schopnosti a reprezentativní vystupování, nabízíme Vám nadprůměrné ohodnocení a motivační odměny. Výhodou je Vaše znalost anglického jazyka a řidičský průkaz sk. B, předchozí praxe v reklamě vítána!
    V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis (včetně upřesnění o jakou pozici se ucházíte a co nám můžete nabídnout) na e-mail info@konytech.com, do 14 dnů Vám odpovíme.


Redaktor/ka internetového magazínu gsm4U.cz

     Podrobnější podmínky uvádíme ZDE.