logo KONYTECH

Informace pro investory

Podnikáme nejen proto, že nás to baví a že něco umíme, ale i pro finanční nezávislost. Přivítáme proto každou zajímavou nabídku od solidní firmy či soukromé osoby - investora, včetně konkurenčních subjektů. Zastupujeme také projekty, které jsme dodali dalším firmám.

1) Zhodnocení Vašeho kapitálu bez Vaší osobní účasti:

Hledáte-li dlouhodobou možnost získat vyšší profit, než nabízejí banky, nabídneme Vám minoritní či majoritní podíl v naší firmě. V případě Vašeho plného vytížení v jiných aktivitách již můžete jen sledovat účetní výkazy, zúčastňovat se valných hromad a rozhodovat v zásadních věcech dle Vašeho podílu ve firmě.

2) Zhodnocení Vašeho kapitálu s Vaší osobní účasti:

Pokud byste se chtěli aktivně účastnit na činnostech firmy, do které vložíte své peníze, Vaše znalosti a zkušenosti samozřejmě přivítáme! Také u této možnosti platí možnost odprodeje minoritního či majoritního podílu ve firmě.

3) Odkoupení projektu:

Jestliže Vás zajímá pouze některá z různých činností (vydávání internetového magazínu www.gsm4U.cz nejen o mobilních technologiích, programování internetového obchodu www.biz4U.cz a redakčního systému, provozování internetových obchodů www.elektro4U.cz, www.foto4U.cz, www.TFT4U.cz a www.Telefonky.cz, můžeme jednat o prodeji pouze jedné či více z nich dle Vašeho výběru.
Máme připraveny i zcela nové záměry, např. celosvětově použitelný internetový projekt, který zatím (pokud je nám známo) v konkrétně námi zamýšlené podobě neexistuje. Dle našich sedmiletých zkušeností s podnikáním na Internetu očekáváme návratnost investice (0,5 až 1 milión Kč) již po prvním roce ostrého provozu. Případným vážným zájemcům rádi poskytneme bližší informace, byznys plán a předpokládané cash-flow tohoto projektu (oproti notářsky ověřené smlouvě o mlčenlivosti).

4) Odkoupení celé firmy:

Chcete-li plně ovládat firmu do které investujete, není to žádný problém. Různorodých podnikatelských aktivit máme přichystáno na několik desítek let dopředu, takže ve Vámi převzaté firmě nemusíme ani působit, nebude-li to pro obě strany přínosné.